Finantseeri oma uue auto ost
Tule proovisõidule Võta meiega ühendust

Finantseerimisvõimalused

  • Kasutusrent

Kasutusrent sobib ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on plaanis kasutada autot liisinguperioodi vältel ning perioodi lõppedes vahetada auto uue vastu. Kui sõiduki turuväärtus on perioodi lõppedes selle jääkväärtusest suurem, on rentnikul võimalus teenida vahesumma ja kasutada seda näiteks järgmise auto liisinglepingu jaoks ettemaksuna.

  • Kapitalirent

Kapitalirenti soovitame eelkõige neile, kes soovivad endale auto osta ning jääda selle kasutajaks ka pärast liisinguperioodi (kuni 5 aastat) lõppu. Rendisuhte lõppedes läheb auto omandiõigus täiendavaid makseid tegemata üle rentnikule. Kui poole perioodi peal tekib tahtmine või vajadus teistsuguse auto järele, siis vastastikusel kokkuleppel saab lepingu katkestada ja võtta liisingu uue auto peale. Kui aga raha jääb üle, saab maksta raha ka kiiremini ära ja kohe auto omanikuks saada.

  • Täisteenusrent

Abc Motors teeb koostööd kõikide Eestis tegutsevate finantsasutustega ja meie pakutavate toodete soetamiseks on võimalik kasutada kõiki turul pakutavaid rahastusvõimalusi. Täpsemat infot erinevate finantseerimisvõimaluste kohta küsige meie automüügi konsultantidelt.

Vajalikud dokumendid

Eraisikul tuleb esitada:

* sõiduki müügipakkumine ja liisingutaotlus, mille saab automüüjalt

* Passi või ID-kaardi koopia

* Pangakonto väljavõte viimase 6 kuu kohta

Ettevõttel tuleb esitada:

* sõiduki müügipakkumine liisingutaotlus, mille saab automüüjalt

* lepingu allkirjastaja passi või ID-kaardi koopia

* bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanem kui 6 kuud)